Podsumowanie roku 2011 cz.1 – statystyki strony.

Zbliża się koniec roku. Zarówno w życiu prywatnym jak i w firmach, następuje czas podsumowań. Postanowiłem przybliżyć najważniejsze wydarzenia z życia miasta Kalisza. Dodatkowo umieszczę najbardziej popularne wpisy i przedstawię aktywność radnych oraz partii, z których się wywodzą. Podsumowanie podzieliłem na trzy cześci.

Część I – statystyki strony.

Strona została założona, tuż po wyborach samorządowych 2010.

Początek roku był czasem, w którym aktywność zarówno wpisów, jak i odwiedzających była duża. Następne kilka miesięcy poświęciłem na przygotowania do ślubu oraz zakończenia studiów, stąd też mniejsza aktywność na stronie. Jakkolwiek, ostatnie 2 miesiące roku, były rekordowe. Nie przypuszczałem, że tak wielu ludzi będzie odwiedzać tą stronę.

Najbardziej popularne wpisy:

1. Najbardziej popularnym wpisem, okazał się wpis dot. zniknięcia wiceprezydenta Dariusza Grodzińskiego:  Gdzie się podział wiceprezydent?

 

 

 

 

 

 

2. Miejsce drugie, nie bez zdziwienia, zajął wpis dot. cięcia w kaliskiej oświacie:                   W Kaliszu podwyżki = cięcia. Wpis ten wywołał największe emocje ostatnich miesięcy. Otrzymałem wiele maili, smsów oraz telefonów z pytaniami oraz poparciem, dla moich konkluzji. Za to bardzo dziękuję!

 

 

 

 

 

 

3. Kwiecień. Wraz z Marią postanowiliśmy przygotować małą, słodką niespodziankę dla radnych oraz prezydentów. http://kalisz.dawidborowiak.pl/2011/04/21/sesja-rady-miasta-kalisza-emocje-zaskakujace-wydarzenia-i-slodka-niespodzianka/

 

 

 

 

 

 

3. Na podium znalazła się również kaliskiego kina Tęcza. Otwarcie miało nastąpić już kilka tygodni temu. Wygląda na to, że jeszcze poczekamy! Kiedy ruszy kino w Tęczy?

 

 

 

 

 

 

W części II przedstawię Wam mocny spadek aktywności radnych oraz parlamentarzystów, z naszego regionu, po wyborach. Nie trudno było niezauważyć tendencji do „uaktywniania się” przed wyborami, a następnie głuchej ciszy po. Wyniki jednak są nieciekawe dla mieszkańców naszego miasta. Zapraszam: wtorek 20.12.2011r. – godzina 12:00!

Pozdrawiam, Dawid Borowiak.

Dodaj komentarz